Pexeso Dinosaury

Toto pexeso z dielne značky Mudpuppy obsahuje 12 párov obrázkov v kruhovom tvare o priemere 6 cm, je hravo a originálne ilustrované motívmi dinosaurov a prioritne určené pre najmenšie deti. Je hrdým víťazom Oppenheim Gold Award. Hrou pexesa u detí podporujete jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, no rovnako aj ... vizuálne vnímanie, koncentráciu a pamäť.  Balené v praktickej papierovej krabičke, vhodnej aj na cestovanie. Rozmery krabičky: 7 x 7 x 7 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac Všetky výrobky spoločnosti Mudpuppy sú vyrobené s ohľadom na najprísnejšie kvalitatívne a bezpečnostné normy a predpisy.

čítať viac čítať menej

6.69€

Bežná cena 6.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Toto pexeso z dielne značky Mudpuppy obsahuje 12 párov obrázkov v kruhovom tvare o priemere 6 cm, je hravo a originálne ilustrované motívmi dinosaurov a prioritne určené pre najmenšie deti. Je hrdým víťazom Oppenheim Gold Award.

Hrou pexesa u detí podporujete jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, no rovnako aj vizuálne vnímanie, koncentráciu a pamäť. 

Balené v praktickej papierovej krabičke, vhodnej aj na cestovanie.

Rozmery krabičky: 7 x 7 x 7 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Všetky výrobky spoločnosti Mudpuppy sú vyrobené s ohľadom na najprísnejšie kvalitatívne a bezpečnostné normy a predpisy.

SKU 1170477
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735347847
Upozornenia Uchovajte informácie pre ďalšie použitie.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou