Periskop

Pozorujte svet okolo seba bez toho, aby bolo vidieť vás. Periskop je ako stvorený pre malých objaviteľov prírody. S jeho pomocou dokážete pozrieť za roh alebo nakuknúť do zajačích nor či vtáčích hniezd. Telo periskopu je vyrobené z udržateľného bambusu. Plastové časti sú z udržateľného plastu na rastlinnej báze bez ... olejových prímesí. Rozmery: 5 x 5 x 30 cm

čítať viac čítať menej

8.89€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

9.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pozorujte svet okolo seba bez toho, aby bolo vidieť vás. Periskop je ako stvorený pre malých objaviteľov prírody. S jeho pomocou dokážete pozrieť za roh alebo nakuknúť do zajačích nor či vtáčích hniezd.

Telo periskopu je vyrobené z udržateľného bambusu. Plastové časti sú z udržateľného plastu na rastlinnej báze bez olejových prímesí.

Rozmery: 5 x 5 x 30 cm

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 6943478021235
Kód produktu 38.5569
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou