Peračník Hello Kitty Poisoned malý

Viacúčelové puzdro, alebo peračník na školské potreby - v hornej časti uzatvárateľné na praktický zips! Je produktom značky Pixie Crew a je svojím originálnym štýlom, ako i vizuálnym prevedením Hello Kitty Sweet Poison vhodný ako darček pre dievčatá. Prednú stranu tvorí unikátny silikónový kreatívny panel, typický pre všetky produkty Pixie ... Crew. Panel svieti v tme a má rozsah 33 x 10 pixie bodov. Dieťa má tak možnosť prejaviť svoju predstavivosť a fantáziu a vďaka malým pixelkom, ktoré sú k dispozícii v širokej škále farieb, unikátne vyzdobiť svoje puzdro. Použiť samozrejme môže aj pixelky s písmenami či multipixely s obrázkami. Ak ho časom motív omrzí, jednoducho ho zamení za iný. (Ku každému puzdru je zdarma priložený balíček s približne 100 ks malých pixlov, ako aj mini galéria rôznych motívov pre inšpiráciu.)Materiálové zloženie: kombinácia silikónu a praktického neoprénu (materiál dostatočne odolný voči poškodeniu a ľahký na nosenie)Rozmery: 20,3 x 12 x 3,7 cmPočet políčok na silikónovej podložke: 33 x 10 (kompatibilné s malými pixelmi v škále až 24 farieb)Počet políčok na panely: 227 Odporúčaný vek: 9-11 rokov

čítať viac čítať menej

15.35€

Bežná cena 15.99€

Dostupné ihneď

15.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Viacúčelové puzdro, alebo peračník na školské potreby - v hornej časti uzatvárateľné na praktický zips! Je produktom značky Pixie Crew a je svojím originálnym štýlom, ako i vizuálnym prevedením Hello Kitty Sweet Poison vhodný ako darček pre dievčatá.

Prednú stranu tvorí unikátny silikónový kreatívny panel, typický pre všetky produkty Pixie Crew. Panel svieti v tme a má rozsah 33 x 10 pixie bodov. Dieťa má tak možnosť prejaviť svoju predstavivosť a fantáziu a vďaka malým pixelkom, ktoré sú k dispozícii v širokej škále farieb, unikátne vyzdobiť svoje puzdro. Použiť samozrejme môže aj pixelky s písmenami či multipixely s obrázkami. Ak ho časom motív omrzí, jednoducho ho zamení za iný. (Ku každému puzdru je zdarma priložený balíček s približne 100 ks malých pixlov, ako aj mini galéria rôznych motívov pre inšpiráciu.)

Materiálové zloženie: kombinácia silikónu a praktického neoprénu (materiál dostatočne odolný voči poškodeniu a ľahký na nosenie)

Rozmery: 20,3 x 12 x 3,7 cm

Počet políčok na silikónovej podložke: 33 x 10 (kompatibilné s malými pixelmi v škále až 24 farieb)

Počet políčok na panely: 227

Odporúčaný vek: 9-11 rokov

SKU 1173213
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811690332
Kód produktu 726.PXA-02-89
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško