Peračník Dino modrý veľký

Originálny rozkladací školský peračník Pixie Crew, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv! Jedinečný a každý deň nový peračník ponúka dostatočný priestor na perá, ceruzky, gumu a iné drobnosti, ktoré sú starostlivo uschované vďaka zapínaniu na zips, obsahuje až 16 gumových pútok. Silikónová plocha vytvára ... priestor pre 375 ks políčok, na ktoré je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixelky". Tých nájdete v balíčku 100 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie, a to až v 24 farebných variáciách. Súčasťou balenia je tiež brožúra s príkladmi dizajnov.Každý peračník je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu. Materiálové zloženie: neoprén a silikónHmotnosť: 190 gRozmery: 14,5 x 19,2 x 2,7 cm

čítať viac čítať menej

19.19€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny rozkladací školský peračník Pixie Crew, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv! Jedinečný a každý deň nový peračník ponúka dostatočný priestor na perá, ceruzky, gumu a iné drobnosti, ktoré sú starostlivo uschované vďaka zapínaniu na zips, obsahuje až 16 gumových pútok. Silikónová plocha vytvára priestor pre 375 ks políčok, na ktoré je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixelky". Tých nájdete v balíčku 100 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie, a to až v 24 farebných variáciách. Súčasťou balenia je tiež brožúra s príkladmi dizajnov.

Každý peračník je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Materiálové zloženie: neoprén a silikón

Hmotnosť: 190 g

Rozmery: 14,5 x 19,2 x 2,7 cm

SKU 1173228
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811690363
Kód produktu 726.PXA-04-90
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško