Peračník Bodky ružová/tmavomodrá

Roztomilý jednoposchodový rozkladací peračník, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete z prednej strany vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Tých nájdete v balíčku 69 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je aj brožúrka nápadov. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke: www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných ... motívov si viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: www.pixiecreweditor.com.Peračník ponúka 16 klasických gumových úchytov na perá, pastelky alebo fixky a štyry širšie úchyty na pravítko, kružidlo či nožničky. Celý obsah peračníka chráni polstrovanie a zips.Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Materiálové zloženie: 100 % polyester v kombinácii so silikónomHmotnosť: 0,15 kgRozmer: 14,5 x 19,2 x 2,7 cmUpozornenie: peračník sa predáva bez vnútorného vybavenia a neodporúča sa prať v prácke, vnútorná výstuž je totiž z tvrdého kartóna.

čítať viac čítať menej

18.23€

Bežná cena 18.99€

Dostupné ihneď

18.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilý jednoposchodový rozkladací peračník, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete z prednej strany vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Tých nájdete v balíčku 69 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je aj brožúrka nápadov. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke: www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných motívov si viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: www.pixiecreweditor.com.

Peračník ponúka 16 klasických gumových úchytov na perá, pastelky alebo fixky a štyry širšie úchyty na pravítko, kružidlo či nožničky. Celý obsah peračníka chráni polstrovanie a zips.

Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Materiálové zloženie: 100 % polyester v kombinácii so silikónom

Hmotnosť: 0,15 kg

Rozmer: 14,5 x 19,2 x 2,7 cm

Upozornenie: peračník sa predáva bez vnútorného vybavenia a neodporúča sa prať v prácke, vnútorná výstuž je totiž z tvrdého kartóna.

SKU 1175459
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811691582
Kód produktu 726.PXA-04-84
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško