Peračník Bodky červená/biela

Priestranný peračník, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete z prednej strany vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Tých nájdete v balíčku 69 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je aj brožúrka nápadov. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke: www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných motívov si ... viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: www.pixiecreweditor.com.Vo vnútri peračníka sa nachádza priehradka uzatvárateľná na zips a dvanásť klasických gumových úchytov na perá, pastelky, či fixky. Priestor pod priehradkou je určený na ostatné písacie potreby. Celý obsah peračníka chráni polstrovanie a zips.Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Materiálové zloženie: 100 % polyester v kombinácii so silikónomHmotnosť: 0,161 kgPriemer silikónového kruhu: 9 cmRozmer: 5 x 11 x 22 cm

čítať viac čítať menej

15.35€

Bežná cena 15.99€

Dostupné ihneď

15.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Priestranný peračník, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete z prednej strany vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Tých nájdete v balíčku 69 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je aj brožúrka nápadov. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke: www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných motívov si viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: www.pixiecreweditor.com.

Vo vnútri peračníka sa nachádza priehradka uzatvárateľná na zips a dvanásť klasických gumových úchytov na perá, pastelky, či fixky. Priestor pod priehradkou je určený na ostatné písacie potreby. Celý obsah peračníka chráni polstrovanie a zips.

Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Materiálové zloženie: 100 % polyester v kombinácii so silikónom

Hmotnosť: 0,161 kg

Priemer silikónového kruhu: 9 cm

Rozmer: 5 x 11 x 22 cm

SKU 1175461
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811692749
Kód produktu 726.PXA-14-87
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško