Penové postavičky do vane Morská panna

Je vaše dieťatko pri kúpaní ako ryba vo vode? Alebo mu kúpanie zase až tak po vôli nie je? V oboch prípadoch počas večernej hygieny iste ocení rozptýlenie v podobe veselého veľkoformátového puzzle do vane. Táto šikovná hračka do vody vyniká pekným výtvarným spracovaním a kvalitným materiálom - EVA penou, ... ktorú po navlhčení ľahko nalepíte na vaňu či obkladačky. Jednotlivé dieliky tejto skladačky možno ľubovoľne kombinovať - rozpovedzte tak svoj vlastný rozprávkový príbeh o podmorskom svete morskej panny so setrami a rybičkami. Puzzle do vane Bola raz jedna morská panna je hračka pre deti od 3 rokov. Obsah:- 18 dielikov puzzle- praktický box na úschovu v tvare vaničky s úchytmi

čítať viac čítať menej

23.66€

Bežná cena 24.90€

Momentálne nedostupné

24.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Je vaše dieťatko pri kúpaní ako ryba vo vode? Alebo mu kúpanie zase až tak po vôli nie je? V oboch prípadoch počas večernej hygieny iste ocení rozptýlenie v podobe veselého veľkoformátového puzzle do vane.

Táto šikovná hračka do vody vyniká pekným výtvarným spracovaním a kvalitným materiálom - EVA penou, ktorú po navlhčení ľahko nalepíte na vaňu či obkladačky. Jednotlivé dieliky tejto skladačky možno ľubovoľne kombinovať - rozpovedzte tak svoj vlastný rozprávkový príbeh o podmorskom svete morskej panny so setrami a rybičkami.

Puzzle do vane Bola raz jedna morská panna je hračka pre deti od 3 rokov.

Obsah:
- 18 dielikov puzzle
- praktický box na úschovu v tvare vaničky s úchytmi

Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736003615
Upozornenia Nevhodné pre deti do 1 roka. Obsahuje malé časti,nebezpečenstvo udusenia. Po použití osušte a skladujte v suchu. Používajte vo vode do hĺbky primeranej dieťaťu a pod dozorom dospelej osoby. Odstráňte všetky časti obalu predtým, než dáte výrobok dieťaťu.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou