Penové postavičky do vane Morská panna

Originálne puzzle postavičky do vody zaujmú nielen hravým dizajnom, ale aj kvalitným penovým materiálom EVA, ktorý po navlhčení ľahko nalepíte na vaňu či obkladačky. Jednotlivé dieliky sa dajú ľubovoľne kombinovať, čím deti pri kúpaní zabavíte, podporíte rozvoj ich jemnej motoriky i koordinácie očí a rúk, ale aj fantáziu a predstavivosť.Balenie obsahuje ... 18 puzzle dielikov a praktický úložný box s úchytmi v tvare vaničky na ich úschovu.

čítať viac čítať menej

24.15€

Bežná cena 24.90€

Momentálne nedostupné

24.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálne puzzle postavičky do vody zaujmú nielen hravým dizajnom, ale aj kvalitným penovým materiálom EVA, ktorý po navlhčení ľahko nalepíte na vaňu či obkladačky. 

Jednotlivé dieliky sa dajú ľubovoľne kombinovať, čím deti pri kúpaní zabavíte, podporíte rozvoj ich jemnej motoriky i koordinácie očí a rúk, ale aj fantáziu a predstavivosť.

Balenie obsahuje 18 puzzle dielikov a praktický úložný box s úchytmi v tvare vaničky na ich úschovu.

SKU 1170043
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736003615
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti,nebezpečenstvo udusenia. Po použití osušte a skladujte v suchu. Používajte vo vode do hĺbky primeranej dieťaťu a pod dozorom dospelej osoby. Odstráňte všetky časti obalu predtým, než dáte výrobok dieťaťu.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško