Penové kvietky do vane s krhličkou

Originálna hra v roztomilom vizuálnom prevedení, ktorá deťom potrénuje jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj imaginárne myslenie, kreativitu a slovnú zásobu. Navyše ich zabaví pri kúpaní vo vani.Obsahom sady je penová podložka na 6 kvietkov a krhlička na polievanie. Vašou úlohou bude umiestniť kvietky na podstavček a ... polievať ich, lebo len vtedy vám budú robiť radosť, kvitnúť do krásy a usmievať sa na vás.Veľkosť balenia: 29 x 24,4 x 9,5 cm

čítať viac čítať menej

20.27€

Bežná cena 20.90€

Dostupné ihneď

20.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna hra v roztomilom vizuálnom prevedení, ktorá deťom potrénuje jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj imaginárne myslenie, kreativitu a slovnú zásobu. Navyše ich zabaví pri kúpaní vo vani.

Obsahom sady je penová podložka na 6 kvietkov a krhlička na polievanie. Vašou úlohou bude umiestniť kvietky na podstavček a polievať ich, lebo len vtedy vám budú robiť radosť, kvitnúť do krásy a usmievať sa na vás.

Veľkosť balenia: 29 x 24,4 x 9,5 cm

SKU 1174605
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 9341736009006
Kód produktu 663.61514
Upozornenia Nevhodné pre deti do 1 roka. Po použití osušte a skladujte v suchu. Používajte vo vode do hĺbky primeranej dieťaťu a pod dozorom dospelej osoby. Odstráňte všetky časti obalu predtým, než dáte výrobok dieťaťu.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško