Peňaženka Žabka Fred

Prvá peňaženka pre deti je ideálna na to, aby sa naučili odkladať si a šetriť. Dajte žabke Fredovi do papuľky drobné mince ale aj papierové peniažky. Na uzatváranie slúži pevná kovová spona.

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prvá peňaženka pre deti je ideálna na to, aby sa naučili odkladať si a šetriť. Dajte žabke Fredovi do papuľky drobné mince ale aj papierové peniažky.

Na uzatváranie slúži pevná kovová spona.

SKU 1160257
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168208695
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško