Peňaženka Nicoline s motýľmi ružová

Nežná a zároveň elegantná peňaženka Nicoline, dozdobená ligotavými flitrami v tvare motýľov, ozvláštni každý slávnostný outfit a z mladej slečny vyčarí elegantnú dámu! Očaríte ňou všade, kde sa len objavíte.

5.95€

Dostupné ihneď

5.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Nežná a zároveň elegantná peňaženka Nicoline, dozdobená ligotavými flitrami v tvare motýľov, ozvláštni každý slávnostný outfit a z mladej slečny vyčarí elegantnú dámu! 

Očaríte ňou všade, kde sa len objavíte.

SKU 1171400
Značka Souza for Kids
Krajina pôvodu Indonézia
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8719323464339
Kód produktu 63.104535
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Uchovávajte mimo dosahu ohňa.
Souza for Kids
Souza for kids ® je holandskou značkou, ktorá sa orientuje predovšetkým na hravé oblečenie pre deti (párty, karneval a pod.) a doplnky k oblečeniu. Ústrednou myšlienkou Souzy pre deti je stimulovať detskú predstavivosť pri obliekaní a tým prispieť k rozvoju kreativity a schopnosti sa vedieť hrať kooperatívne. Na prvé miesto pri navrhovaní a vyrábaní kladú bezpečnosť, praktickosť, pohodlie a kreatívnu hru plnú zábavy. Souza pre deti bola založená v roku 1998 Angeliekou Clercx – de Jager, ktorá v tom čase žila so svojou rodinou mimo Holandsko. Vďaka tomu, že mala profesionálne skúsenosti z výroby detského a dojčenského oblečenia, rozhodla sa, že urobí niečo pre svoje deti. Ostatní rodičia spolužiakov Angeliekovej detí boli tak nadšení, že nápad sa okamžite ujal a neskôr musela nájsť miestnu krajčírku, ktorá by s ňou držala krok, aby stíhali vyrábať aj pre ostatné deti. Postupne sa začala zúčastňovať rôznych predajných akcií v meste a keď už začali byť výrobky skutočne populárne, Angelieka presunula výrobu aj do zahraničia. V roku 2004 sa Angelieka vrátila so svojou rodinou do Holandska, kedy už Souza for Kids mala charakter distribučnej spoločnosi a profesionálneho podnikania. A vzhľadom k veľkému nárastu spoločnosti začal vo firme Souza For Kids® pracovať aj Angeliekin manžel.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško