Peňaženka Koník Sissi

Plyšová hračka, alebo detská peňaženka? Prečo nie hneď 2 v 1?! Peňaženka Sissy zaručene poteší všetky milovníčky koní. Zároveň sa postará o to, aby bolo ich vreckové či drobné poklady vždy pokope a v bezpečí. Zverte s dôverou svoje úspory do jej širokého úsmevu! Ľahko sa umýva a neobsahuje žiadne toxické ... látky. Ružová peňaženka Koník Sissy je ideálny darček pre dievča už od 3 rokov. Materiál: polyesterRozmery: 10 x 12,5 cm

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Plyšová hračka, alebo detská peňaženka? Prečo nie hneď 2 v 1?! Peňaženka Sissy zaručene poteší všetky milovníčky koní. Zároveň sa postará o to, aby bolo ich vreckové či drobné poklady vždy pokope a v bezpečí. Zverte s dôverou svoje úspory do jej širokého úsmevu! Ľahko sa umýva a neobsahuje žiadne toxické látky.

Ružová peňaženka Koník Sissy je ideálny darček pre dievča už od 3 rokov.

Materiál: polyester

Rozmery: 10 x 12,5 cm

SKU 1160256
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168208701
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško