Pečiatky Obliekanie princezné Orientu

Krásne a inšpiratívne pečiatky, pomocou ktorých môžu dievčatá vytvoriť až 500 jedinečných módnych kreácií na štýl orientálnych princezien. Kreatívna sada obsahuje obrysové razítka v podobe účesov, šiat, topánok a ďalších doplnkov. Hotový obrázok môžu malé návrhárky vymaľovať ako klasické omaľovánky. Precízne umiestňovanie jednotlivých pečiatok pomáha u detí rozvíjať grafomotoriku, zatiaľ ... čo vytváranie návrhov a ich výzdoba trénuje kreativitu a fantáziu. Sada obsahuje: 15 pečiatok, 1 atramentovú podložku

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krásne a inšpiratívne pečiatky, pomocou ktorých môžu dievčatá vytvoriť až 500 jedinečných módnych kreácií na štýl orientálnych princezien. Kreatívna sada obsahuje obrysové razítka v podobe účesov, šiat, topánok a ďalších doplnkov.

Hotový obrázok môžu malé návrhárky vymaľovať ako klasické omaľovánky. Precízne umiestňovanie jednotlivých pečiatok pomáha u detí rozvíjať grafomotoriku, zatiaľ čo vytváranie návrhov a ich výzdoba trénuje kreativitu a fantáziu.

Sada obsahuje: 15 pečiatok, 1 atramentovú podložku

SKU 1162426
Značka Aladine
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3660016054557
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško