Pečiatky Obliekanie City chic

Krásne a inšpiratívne pečiatky, pomocou ktorých môžu dievčatá vytvoriť až 500 jedinečných módnych kreácií na štýl mestskej elegancie. Kreatívna sada obsahuje obrysové razítka v podobe účesov, šiat, topánok a ďalších doplnkov. Hotový obrázok môžu malé návrhárky vymaľovať ako klasické omaľovánky. Precízne umiestňovanie jednotlivých pečiatok pomáha u detí rozvíjať grafomotoriku, zatiaľ ... čo vytváranie návrhov a ich výzdoba trénuje kreativitu a fantáziu. Sada obsahuje: 20 pečiatok, 1 atramentovú podložku

čítať viac čítať menej

13.90€

Momentálne nedostupné

13.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krásne a inšpiratívne pečiatky, pomocou ktorých môžu dievčatá vytvoriť až 500 jedinečných módnych kreácií na štýl mestskej elegancie. Kreatívna sada obsahuje obrysové razítka v podobe účesov, šiat, topánok a ďalších doplnkov.

Hotový obrázok môžu malé návrhárky vymaľovať ako klasické omaľovánky. Precízne umiestňovanie jednotlivých pečiatok pomáha u detí rozvíjať grafomotoriku, zatiaľ čo vytváranie návrhov a ich výzdoba trénuje kreativitu a fantáziu.

Sada obsahuje: 20 pečiatok, 1 atramentovú podložku

Značka Aladine
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3660016054540
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou