Pečiatky Minos Jednorožce

Pečiatky s precíznym prepracovaním majú viacero možností využitia pri kreatívnych a vzdelávacích aktivitách. Balenie obsahuje 18 rôznych penových pečiatok a podušku napustenú čiernou razítkovacou farbou.  Vďaka svojej veľkosti zvládnu manipuláciu s pečiatkami aj menšie deti. S obrázkami môžu deti vytvárať rôzne príbehy, ktoré si neskôr domaľujú a vyfarbia podľa svojej ... fantázie. Pečiatky môžete otláčať na papier pomocou inkoustovej podložky, vďaka hlbokej textúre aj do samotvrdnúcich hmôt a s použitím textilných farieb si môžete pečiatkami ozdobiť tričká. Práca s pečiatkami je jednoduchá, ale pri prvom pečiatkovaní sa odporúča ukázať dieťaťu správnu techniku. Ku čisteniu rúk postačujú vlhčené utierky, pečiatky stačí umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne usušiť na vzduchu.

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pečiatky s precíznym prepracovaním majú viacero možností využitia pri kreatívnych a vzdelávacích aktivitách. Balenie obsahuje 18 rôznych penových pečiatok a podušku napustenú čiernou razítkovacou farbou.  

Vďaka svojej veľkosti zvládnu manipuláciu s pečiatkami aj menšie deti. S obrázkami môžu deti vytvárať rôzne príbehy, ktoré si neskôr domaľujú a vyfarbia podľa svojej fantázie.

Pečiatky môžete otláčať na papier pomocou inkoustovej podložky, vďaka hlbokej textúre aj do samotvrdnúcich hmôt a s použitím textilných farieb si môžete pečiatkami ozdobiť tričká.

Práca s pečiatkami je jednoduchá, ale pri prvom pečiatkovaní sa odporúča ukázať dieťaťu správnu techniku. Ku čisteniu rúk postačujú vlhčené utierky, pečiatky stačí umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne usušiť na vzduchu.

SKU 1172601
Značka Aladine
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3660016851453
Kód produktu 203.85145
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško