Pečiatky Minos Farma

Pečiatky s precíznym prepracovaním majú viacero možností využitia pri kreatívnych a vzdelávacích aktivitách. Balenie obsahuje 10rôznych penových pečiatok vo veľkosti 7cm a podušku napustenú čiernou razítkovacou farbou.  Vďaka svojej veľkosti zvládnu manipuláciu s pečiatkami aj menšie deti. S obrázkami môžu deti vytvárať rôzne príbehy, ktoré si neskôr domaľujú a vyfarbia ... podľa svojej fantázie. Pečiatky môžete otláčať na papier pomocou inkoustovej podložky, vďaka hlbokej textúre aj do samotvrdnúcich hmôt a s použitím textilných farieb si môžete pečiatkami ozdobiť tričká. Práca s pečiatkami je jednoduchá, ale pri prvom pečiatkovaní sa odporúča ukázať dieťaťu správnu techniku. Ku čisteniu rúk postačujú vlhčené utierky, pečiatky stačí umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne usušiť na vzduchu.

čítať viac čítať menej

13.90€

Momentálne nedostupné

13.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pečiatky s precíznym prepracovaním majú viacero možností využitia pri kreatívnych a vzdelávacích aktivitách. Balenie obsahuje 10rôznych penových pečiatok vo veľkosti 7cm a podušku napustenú čiernou razítkovacou farbou.  

Vďaka svojej veľkosti zvládnu manipuláciu s pečiatkami aj menšie deti. S obrázkami môžu deti vytvárať rôzne príbehy, ktoré si neskôr domaľujú a vyfarbia podľa svojej fantázie.

Pečiatky môžete otláčať na papier pomocou inkoustovej podložky, vďaka hlbokej textúre aj do samotvrdnúcich hmôt a s použitím textilných farieb si môžete pečiatkami ozdobiť tričká.

Práca s pečiatkami je jednoduchá, ale pri prvom pečiatkovaní sa odporúča ukázať dieťaťu správnu techniku. Ku čisteniu rúk postačujú vlhčené utierky, pečiatky stačí umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne usušiť na vzduchu.

Značka Aladine
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3660016851026
Kód produktu 203.85102
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou