Pečiatky Kids Víly a škriatkovia

Malé drevené pečiatky s precíznym prepracovaním majú viacero možností využitia pri kreatívnych a vzdelávacích aktivitách. Balenie obsahuje 15 pečiatok a podušku napustenú pečiatkovacou farbou. Motívy je možné kombinovať s príbuznými témami a tak môžete vytvárať milé pečiatkové príbehy. Rozmer pečiatky: 2x2cm Práca s pečiatkami je jednoduchá, ale pri prvom pečiatkovaní sa odporúča ukázať dieťaťu správnu ... techniku. Ku čisteniu rúk postačujú vlhčené utierky, pečiatky stačí umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne usušiť na vzduchu.

čítať viac čítať menej

11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Malé drevené pečiatky s precíznym prepracovaním majú viacero možností využitia pri kreatívnych a vzdelávacích aktivitách. Balenie obsahuje 15 pečiatok a podušku napustenú pečiatkovacou farbou.

Motívy je možné kombinovať s príbuznými témami a tak môžete vytvárať milé pečiatkové príbehy.

Rozmer pečiatky: 2x2cm

Práca s pečiatkami je jednoduchá, ale pri prvom pečiatkovaní sa odporúča ukázať dieťaťu správnu techniku. Ku čisteniu rúk postačujú vlhčené utierky, pečiatky stačí umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne usušiť na vzduchu.

SKU 1172598
Značka Aladine
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3660016033439
Kód produktu 203.03343
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško