Pečiatky - D

Sada troch farebných pečiatok v podobe zajka, žabky a veveričky je ako stvorená pre všetky deti so záľubou v kreatívnych činnostiach. Cez ich odtlačky sa poľahky naučíte rozoznať reálne stopy uvedených zvieratiek v prírode.Súčasťou balenia sú aj samostatné špongie s červeným a modrým atramentom na vodnej báze.Tvorivá hra s pečiatkami ... u detí trénuje jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne vnímanie, fantáziu a predstavivosť.Materiálové zloženie: drevo, guma, plast, zdravotne nezávadné atramentyRozmery balenia: 5 x 14 x 2 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

2.81€

Bežná cena 2.99€

Dostupné ihneď

2.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Sada troch farebných pečiatok v podobe zajka, žabky a veveričky je ako stvorená pre všetky deti so záľubou v kreatívnych činnostiach. Cez ich odtlačky sa poľahky naučíte rozoznať reálne stopy uvedených zvieratiek v prírode.

Súčasťou balenia sú aj samostatné špongie s červeným a modrým atramentom na vodnej báze.

Tvorivá hra s pečiatkami u detí trénuje jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne vnímanie, fantáziu a predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo, guma, plast, zdravotne nezávadné atramenty

Rozmery balenia: 5 x 14 x 2 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1175511
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478029231
Kód produktu 38.1060
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško