Pečiatky Bambino Jednorožec

Bájne jednorožce rozžiaria všetky detské očká! Balenie obsahuje 8 rôznych penových pečiatok s motívom jednorožcov a podušku s vyprateľným, umývateľným a nezávadným atramentom. Vďaka ich tvaru zvládnu manipuláciu s pečiatkami aj menšie deti. S obrázkami môžu vytvárať rôzne príbehy, ktoré si neskôr domaľujú a vyfarbia podľa vlastnej fantázie. Pečiatky možno ... otláčať na papier pomocou atramentovej podložky, vďaka hlbokej textúre aj do samotvrdnúcich hmôt a s použitím textilných farieb si môžete pečiatkami ozdobiť aj tričká. Práca s pečiatkami je jednoduchá, ale pri prvom pečiatkovaní sa odporúča ukázať dieťaťu správnu techniku. K čisteniu rúk postačujú vlhčené utierky, pečiatky stačí umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne usušiť na vzduchu. Produkt je šetrný k životnému prostrediu, z 95 % je recyklovateľný: pečiatky sú vyrobené z FSC dreva a obal je z recyklovaného papiera.

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Bájne jednorožce rozžiaria všetky detské očká!

Balenie obsahuje 8 rôznych penových pečiatok s motívom jednorožcov a podušku s vyprateľným, umývateľným a nezávadným atramentom.

Vďaka ich tvaru zvládnu manipuláciu s pečiatkami aj menšie deti. S obrázkami môžu vytvárať rôzne príbehy, ktoré si neskôr domaľujú a vyfarbia podľa vlastnej fantázie.

Pečiatky možno otláčať na papier pomocou atramentovej podložky, vďaka hlbokej textúre aj do samotvrdnúcich hmôt a s použitím textilných farieb si môžete pečiatkami ozdobiť aj tričká.

Práca s pečiatkami je jednoduchá, ale pri prvom pečiatkovaní sa odporúča ukázať dieťaťu správnu techniku. K čisteniu rúk postačujú vlhčené utierky, pečiatky stačí umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne usušiť na vzduchu.

Produkt je šetrný k životnému prostrediu, z 95 % je recyklovateľný: pečiatky sú vyrobené z FSC dreva a obal je z recyklovaného papiera.

SKU 1175366
Značka Aladine
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3660016031312
Kód produktu 203.03131
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško