Pečiatky Bambino Abeceda

Učenie sa písmen abecedy a skladanie prvých slov bude s touto súpravou pečiatok zábava!Balenie obsahuje 28 pečiatok s písmenami abecedy a dvoma znakmi a tiež podušku s vyprateľným, umývateľných a nezávadným atramentom. Vďaka ich tvaru zvládnu manipuláciu s pečiatkami aj menšie deti.Pečiatky možno otláčať na papier pomocou atramentovej podložky, vďaka ... hlbokej textúre aj do samotvrdnúcich hmôt a s použitím textilných farieb si môžete pečiatkami ozdobiť aj tričká.Práca s pečiatkami je jednoduchá, ale pri prvom pečiatkovaní sa odporúča ukázať dieťaťu správnu techniku. K čisteniu rúk postačujú vlhčené utierky, pečiatky stačí umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne usušiť na vzduchu.Produkt je šetrný k životnému prostrediu, z 95 % je recyklovateľný: pečiatky sú vyrobené z FSC dreva a obal je z recyklovaného papiera.

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Učenie sa písmen abecedy a skladanie prvých slov bude s touto súpravou pečiatok zábava!

Balenie obsahuje 28 pečiatok s písmenami abecedy a dvoma znakmi a tiež podušku s vyprateľným, umývateľných a nezávadným atramentom. Vďaka ich tvaru zvládnu manipuláciu s pečiatkami aj menšie deti.

Pečiatky možno otláčať na papier pomocou atramentovej podložky, vďaka hlbokej textúre aj do samotvrdnúcich hmôt a s použitím textilných farieb si môžete pečiatkami ozdobiť aj tričká.

Práca s pečiatkami je jednoduchá, ale pri prvom pečiatkovaní sa odporúča ukázať dieťaťu správnu techniku. K čisteniu rúk postačujú vlhčené utierky, pečiatky stačí umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne usušiť na vzduchu.

Produkt je šetrný k životnému prostrediu, z 95 % je recyklovateľný: pečiatky sú vyrobené z FSC dreva a obal je z recyklovaného papiera.

SKU 1175367
Značka Aladine
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3660016031343
Kód produktu 203.03134
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško