Papučky Dodos Myška

Utešené papučky Dodos z dielne značky Moulin Roty sú ideálne prvé papučky pre vaše bábätko! V značkovej kvalite a nadčasovom dizajne, hrejivé, v jemných pastelových farbách a s motívom myšky. Maximálne praktické a pohodlné, bez akéhoľvek zapínania, obúvajú sa ako ponožky. Štýlom a prevedením vhodné pre dievčatká.Materiálové zloženie: bavlna, elastan ... (v prípade potreby prať v práčke na 30 °C, nesušiť v sušičke)Rozmer: 10 cmOdpporúčaný vek: 0 - 6 mesiacov

čítať viac čítať menej

13.23€

Bežná cena 18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Utešené papučky Dodos z dielne značky Moulin Roty sú ideálne prvé papučky pre vaše bábätko! V značkovej kvalite a nadčasovom dizajne, hrejivé, v jemných pastelových farbách a s motívom myšky. Maximálne praktické a pohodlné, bez akéhoľvek zapínania, obúvajú sa ako ponožky. Štýlom a prevedením vhodné pre dievčatká.

Materiálové zloženie: bavlna, elastan (v prípade potreby prať v práčke na 30 °C, nesušiť v sušičke)

Rozmer: 10 cm

Odpporúčaný vek: 0 - 6 mesiacov

SKU 1170270
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676630105
Kód produktu 32.663010
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško