Opinel vreckový nožík

Detský vreckový nožík pre malých objaviteľov prírody a outdoorových dobrodužstiev. Praktická pomôcka na stanovačky, hubačky a objavné expedície. S karabínkou aj ochranným puzdrom.Nožík nie je hračka a mal by byť vždy používaný len pod zodpovedným dozorom dospelej osoby.Materiál: kov, drevo, polyesterDĺžka: 17,5 cm

14.93€

Bežná cena 19.90€

Momentálne nedostupné

19.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detský vreckový nožík pre malých objaviteľov prírody a outdoorových dobrodužstiev. Praktická pomôcka na stanovačky, hubačky a objavné expedície. S karabínkou aj ochranným puzdrom.

Nožík nie je hračka a mal by byť vždy používaný len pod zodpovedným dozorom dospelej osoby.

Materiál: kov, drevo, polyester

Dĺžka: 17,5 cm

SKU 1172583
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 4010168233024
Kód produktu 36.303538
Upozornenia Tovar nie je hračka. Používať pod dohľadom dospelej osoby.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško