Omaľovánka s farbičkami Okolo sveta

Vytiahni a vyfarbuj a ak sa ti už nechce, tak jednoducho zroluj späť do obalu, alebo vyfarbenú časť v perforovanej časti odtrhni a zarámuj!Hravá omaľovánka s cestovateľskou tématikou a pribalenými pastelkami (4 ks) očarí každého malého umelca. U najmenších detí podporí rozvoj jemnej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale ... aj sústredenosť, vizuálne vnímanie, predstavivosť a fantáziu. Rozmer celej omaľovánky: 76 x 14 cmRozmery balenia: 16 x 4 x 4 cm

čítať viac čítať menej

5.94€

Bežná cena 8.49€

Momentálne nedostupné

8.49€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vytiahni a vyfarbuj a ak sa ti už nechce, tak jednoducho zroluj späť do obalu, alebo vyfarbenú časť v perforovanej časti odtrhni a zarámuj!

Hravá omaľovánka s cestovateľskou tématikou a pribalenými pastelkami (4 ks) očarí každého malého umelca. U najmenších detí podporí rozvoj jemnej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne vnímanie, predstavivosť a fantáziu. 

Rozmer celej omaľovánky: 76 x 14 cm

Rozmery balenia: 16 x 4 x 4 cm

SKU 1170048
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735349339
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško