SKU
1173537
Dostupnosť: SKLADOM

Omaľovánka plagát Vianoce 98x68cm

Kúpiť v e-shope
Dostupné ihneď
Rezervovať v predajni
Vyberte predajňu

Vďaka tejto omaľovánke bude čakanie na Vianoce o stupeň hravejšie a zábavnejšie.

Táto nápaditá omaľovánka je pre svoj rozmer 98 x 68 cm určená aj pre viacerých zároveň. Áno, môžete to byť aj vy, alebo súrodenci i kamaráti na mikulášskej oslave, čo sa aktívne podieľajú na dokončení tohto naozaj impozantného veľdiela.

Omaľovánka pomáha deťom zdokonaľovať jemnú motoriku a koordináciu ruka-oko, zlepšujú aj ich schopnosť sústrediť sa a rozvíjajú kreativitu.

Produkt má navyše arteterapeutický charakter, tak sa smelo pohrúžte do vyfarbovania i vy a zbavte sa stresu z náročného dňa.

Po dobre odvedenej práci bude zaslúženou odmenou pohľad na vizuálne príťažlivý a zaujímavý obraz v detskej izbe.

Rozmery balenia: 33 x 23 x 0,5 cm

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

2100+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér DHL (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.