Omaľovánka plagát Mníchov 98x68cm

Vďaka tejto omaľovánke bude poznávanie Mníchova o stupeň hravejšie a zábavnejšie.Táto nápaditá omaľovánka je pre svoj rozmer 98 x 68 cm určená aj pre viacerých zároveň. Áno, môžete to byť aj vy, možno ako sprievodca Vašej ratolesti po metropole Bavorska alebo súrodenci i kamaráti na narodeninovej oslave, čo sa aktívne ... podieľajú na dokončení tohto naozaj impozantného veľdiela.Omaľovánka má vzdelávaci charakter, pretože dieťa pri nej zažije skúsenosť z vyfarbovania a tým sa daná architektonická pamiatka, ale i mnoho ďalších typických atribútov pre danú krajinu vrývajú do vizuálnej pamäte. Tiež pomáhajú deťom zdokonaľovať jemnú motoriku a koordináciu ruka-oko, zlepšujú aj ich schopnosť sústrediť sa a rozvíjajú kreativitu. Produkt má navyše arteterapeutický charakter, tak sa smelo pohrúžte do vyfarbovania i vy a zbavte sa stresu z náročného dňa.Po dobre odvedenej práci bude zaslúženou odmenou pohľad na vizuálne príťažlivý a zaujímavý obraz v detskej izbe.Rozmery balenia: 33 x 23 x 0,5 cm

čítať viac čítať menej

10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vďaka tejto omaľovánke bude poznávanie Mníchova o stupeň hravejšie a zábavnejšie.

Táto nápaditá omaľovánka je pre svoj rozmer 98 x 68 cm určená aj pre viacerých zároveň. Áno, môžete to byť aj vy, možno ako sprievodca Vašej ratolesti po metropole Bavorska alebo súrodenci i kamaráti na narodeninovej oslave, čo sa aktívne podieľajú na dokončení tohto naozaj impozantného veľdiela.

Omaľovánka má vzdelávaci charakter, pretože dieťa pri nej zažije skúsenosť z vyfarbovania a tým sa daná architektonická pamiatka, ale i mnoho ďalších typických atribútov pre danú krajinu vrývajú do vizuálnej pamäte. Tiež pomáhajú deťom zdokonaľovať jemnú motoriku a koordináciu ruka-oko, zlepšujú aj ich schopnosť sústrediť sa a rozvíjajú kreativitu.

Produkt má navyše arteterapeutický charakter, tak sa smelo pohrúžte do vyfarbovania i vy a zbavte sa stresu z náročného dňa.

Po dobre odvedenej práci bude zaslúženou odmenou pohľad na vizuálne príťažlivý a zaujímavý obraz v detskej izbe.

Rozmery balenia: 33 x 23 x 0,5 cm

SKU 1170685
Značka Coloreo
Krajina pôvodu Slovensko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4280001599031
Kód produktu 535.COL6
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško