Odrážadlo Slimáčik so svetlom a zvukom

Stabilné, bezpečné, mimoriadne roztomilé a zábavné – skrátka, ideálne prvé „vozítko“ pre vašich najmenších. Originálne odrážadlo Slimáčik so zvukovými a svetelnými prvkami bude dieťatko hravou formou stimulovať k rozvoju motorických schopností. Je navrhnuté s maximálnym dôrazom na ergonómiu, aby na ňom dieťa sedelo vždy v prirodzenej a zdravej polohe. Má ... zábavný klaksón aj tajnú skrýšu pre plyšových spolujazdcov. Ideálny darček pre chlapcov aj dievčatá už od jedného roka, alebo prvého krôčiku. Nosnosťou a rozmermi sú vhodné pre deti do 3 rokov.Hračky a hry značky Battat sa vyznačujú použitím vysoko kvalitných materiálov bez toxických prímesí. Sú preto vhodné a bezpečné aj pre najmenšie deti.

čítať viac čítať menej

48.40€

Bežná cena 49.90€

Dostupné ihneď

49.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Stabilné, bezpečné, mimoriadne roztomilé a zábavné – skrátka, ideálne prvé „vozítko“ pre vašich najmenších. Originálne odrážadlo Slimáčik so zvukovými a svetelnými prvkami bude dieťatko hravou formou stimulovať k rozvoju motorických schopností. Je navrhnuté s maximálnym dôrazom na ergonómiu, aby na ňom dieťa sedelo vždy v prirodzenej a zdravej polohe. Má zábavný klaksón aj tajnú skrýšu pre plyšových spolujazdcov. Ideálny darček pre chlapcov aj dievčatá už od jedného roka, alebo prvého krôčiku. Nosnosťou a rozmermi sú vhodné pre deti do 3 rokov.

Hračky a hry značky Battat sa vyznačujú použitím vysoko kvalitných materiálov bez toxických prímesí. Sú preto vhodné a bezpečné aj pre najmenšie deti.

SKU 1171669
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 062243277694
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško