SKU
1173057
Dostupnosť: Dostupné v predajni
Zostáva len 0

Odrážadlo Kazam mini modré

Special Price 45,43 € Regular Price 64,90 €
Momentálne nedostupné
Rezervovať v predajni:
Vyberte predajňu
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Telefon *
Rezervovať na 3 dni

Odrážadlá KaZAM poskytujú alternatívny spôsob, ako dieťa pripraviť na jazdu na pedálovom bicykli. Deti sa naučia balansovať, zlepšia koordináciu pohybov, stabilitu a napokon zvládnu jazdu na klasickom bicykli sebaisto na prvýkrát. Kvalitné odrážadlo KaZAM MINI pomáha navyše rozvíjať motoriku a správne návyky chodenia u našich najmenších.

Odrážadlo je dostatočne malé, aby si dieťa mohlo pohodlne sadnúť. Štýlový a odolný model KaZAM mini je navrhnutý s tromi kolieskami – dve vpredu a jedno vzadu. Práve zadné koleso umožňuje deťom pohodlne dávať nohy pri pohybe až úplne dozadu, pričom si nožičky o koleso nebuchnú.

Odrážadlo je vhodné pre každé dieťa, ktoré je a chce byť aktívne v pohybe. KaZAM MINI má nosnosť 18kg (vek 1-2roky). Vďaka vysoko kvalitnému, odolnému a odľahčenému rámu váži odrážadlo len 1,8kg. Výška sedadla od zeme je 24cm. Disponuje mäkkými rukoväťami pre pohodlný úchop detskou rúčkou. Dostupné je v nádherných perleťových odtieňoch ružovej, modrej a bielej farby.

Odrážadlo je vhodné rovnako do exteriéru, ako do interiéru. Je jednoduché, klasické, zároveň štýlové – určite poteší a zabaví.

Ďalšie produkty Kazam
 1. Odrážadlo Kazam v2s ružové
  Odrážadlo Kazam v2s ružové
  Special Price 59,43 € Regular Price 84,90 €
 2. Odrážadlo Kazam v2s zelené
  Odrážadlo Kazam v2s zelené
  Special Price 59,43 € Regular Price 84,90 €
 3. Odrážadlo Kazam v2s červené
  Odrážadlo Kazam v2s červené
  Special Price 59,43 € Regular Price 84,90 €
 4. Odrážadlo Kazam v2s modré
  Odrážadlo Kazam v2s modré
  Special Price 59,43 € Regular Price 84,90 €