SKU
1173057
Dostupnosť: SKLADOM

Odrážadlo Kazam mini modré

Kúpiť v e-shope
Dostupné ihneď
Rezervovať v predajni
Vyberte predajňu

Odrážadlá KaZAM poskytujú alternatívny spôsob, ako dieťa pripraviť na jazdu na pedálovom bicykli. Deti sa naučia balansovať, zlepšia koordináciu pohybov, stabilitu a napokon zvládnu jazdu na klasickom bicykli sebaisto na prvýkrát. Kvalitné odrážadlo KaZAM MINI pomáha navyše rozvíjať motoriku a správne návyky chodenia u našich najmenších.

Odrážadlo je dostatočne malé, aby si dieťa mohlo pohodlne sadnúť. Štýlový a odolný model KaZAM mini je navrhnutý s tromi kolieskami – dve vpredu a jedno vzadu. Práve zadné koleso umožňuje deťom pohodlne dávať nohy pri pohybe až úplne dozadu, pričom si nožičky o koleso nebuchnú.

Odrážadlo je vhodné pre každé dieťa, ktoré je a chce byť aktívne v pohybe. KaZAM MINI má nosnosť 18kg (vek 1-2roky). Vďaka vysoko kvalitnému, odolnému a odľahčenému rámu váži odrážadlo len 1,8kg. Výška sedadla od zeme je 24cm. Disponuje mäkkými rukoväťami pre pohodlný úchop detskou rúčkou. Dostupné je v nádherných perleťových odtieňoch ružovej, modrej a bielej farby.

Odrážadlo je vhodné rovnako do exteriéru, ako do interiéru. Je jednoduché, klasické, zároveň štýlové – určite poteší a zabaví.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

2100+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér DHL (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.