Ocko Králik na sedačke Sylvanian Families

Ocko Králik si rád oddýchne po práci na pohodlnej sedačke, a nielen on, ale zbytok rodiny. Sedačka je príjemné mäkká, dlhá 10,50 cm. Prostredie si doladíte kvetinkou vysokou 5 cm a obrázkom na zavesenie. Sada obsahuje figúrku ocka králika, vysokého 9,5 cm, ktorý je vyrobený z plastu a potiahnutý jemným ... semišom.

čítať viac čítať menej

18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ocko Králik si rád oddýchne po práci na pohodlnej sedačke, a nielen on, ale zbytok rodiny.

Sedačka je príjemné mäkká, dlhá 10,50 cm.

Prostredie si doladíte kvetinkou vysokou 5 cm a obrázkom na zavesenie.

Sada obsahuje figúrku ocka králika, vysokého 9,5 cm, ktorý je vyrobený z plastu a potiahnutý jemným semišom.

SKU 1141657
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131050132
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško