SKU
1173187
Dostupnosť: SKLADOM

Obrázky zvierat

Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Čo sa stane, ak sa dostane fotoaparát do rúk medvedíkovi čistotnému? Nafotí všetkých svojich zvieracích kamarátov a uloží si ich do fotoalbumu. Poznáte zvieratká podľa mena?

Pamäťová hra pexeso Obrázky zvierat je klasická nadčasová spoločenská hra, ktorá zabaví malých aj veľkých. Zvíťazí v nej ten, komu pamäť slúži najlepšie! Hra však stimuluje aj rozvoj ďalších kognitívnych schopností, ale tiež jemnú motoriku.

Pexeso obsahuje 14 párov nádherne ilustrovaných obrázkov zvierat.
Zabalené je v praktickom boxe s priehradkami.
Rozmer jednotlivých obrázkov: priemer 6cm
Rozmer balenia: 21x21x3cm

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.

Ďalšie produkty Marbushka
 1. Hra Psy a domovy
  Hra Psy a domovy
  37,90 €
 2. Hra Güs
  Hra Güs
  37,90 €
 3. Hra Kuchári
  Hra Kuchári
  34,90 €