Obrázky s fóliami Morské panny

Originálna kreatívna sada z dielne austrálskej značky Tiger Tribe pre všetky mladé slečny je tu! Vyznačuje sa hravým dizajnom a slúži na podporu jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosti, sústredenosti, predstavivosti, kreativity, samostatnosti a vlastného vizuálneho vnímania.Balenie obsahuje 5 samolepiacich šablón v motívoch morská panna, 2 listy šablón s ... drobnými motívmi, 6 lesklých fóliových kotúčov a návod na použitie.Ak si aj vy chcete vytvoriť tú najkrajšiu morskú pannu, postupujte nasledovne. Zvoľte si najobľúbenejšiu farbu fólie, odlepte z nej lepiacu nálepku a farebnou stranou ju priložte na lepiacu časť šablóny. Následne jemne pritlačte, aby sa farba, lesk a trblietky z fólie preniesli na lepiacu časť. Takto postupujte celým motívom, až pokým obrázok nedokončíte.Veľkosť balenia: 24,3 x 19 x 2,5 cm Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

čítať viac čítať menej

16.06€

Bežná cena 16.90€

Momentálne nedostupné

16.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna kreatívna sada z dielne austrálskej značky Tiger Tribe pre všetky mladé slečny je tu! Vyznačuje sa hravým dizajnom a slúži na podporu jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosti, sústredenosti, predstavivosti, kreativity, samostatnosti a vlastného vizuálneho vnímania.

Balenie obsahuje 5 samolepiacich šablón v motívoch morská panna, 2 listy šablón s drobnými motívmi, 6 lesklých fóliových kotúčov a návod na použitie.

Ak si aj vy chcete vytvoriť tú najkrajšiu morskú pannu, postupujte nasledovne. Zvoľte si najobľúbenejšiu farbu fólie, odlepte z nej lepiacu nálepku a farebnou stranou ju priložte na lepiacu časť šablóny. Následne jemne pritlačte, aby sa farba, lesk a trblietky z fólie preniesli na lepiacu časť. Takto postupujte celým motívom, až pokým obrázok nedokončíte.

Veľkosť balenia: 24,3 x 19 x 2,5 cm

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736008764
Kód produktu 663.60606
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou