Obrázky s fóliami Dažďový prales

Zvoľte si farbu fólie, odlepte z nej lepiacu nálepku a farebnou stranou ju priložte na lepiacu časť šablóny. Následne jemne pritlačte, aby sa farba, lesk a trblietky z nej preniesli na vybraný motív. Takto postupujte, až kým nedokončíte celý obrázok.Balenie obsahuje 5 samolepiacich motívov, 4 rôzne druhy vzorov na 2 ... šablónach a 6 lesklých fóliových kotúčov s návodom na použitie.Ide o výborný spôsob ako precvičiť jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, vlastnú fantáziu a predstavivosť. Sada je pre svoje praktické a skladné balenie ideálna aj na cestovanie.Rozmery: 24,3 x 19 x 2,5 cm

čítať viac čítať menej

16.39€

Bežná cena 16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Zvoľte si farbu fólie, odlepte z nej lepiacu nálepku a farebnou stranou ju priložte na lepiacu časť šablóny. Následne jemne pritlačte, aby sa farba, lesk a trblietky z nej preniesli na vybraný motív. Takto postupujte, až kým nedokončíte celý obrázok.

Balenie obsahuje 5 samolepiacich motívov, 4 rôzne druhy vzorov na 2 šablónach a 6 lesklých fóliových kotúčov s návodom na použitie.

Ide o výborný spôsob ako precvičiť jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, vlastnú fantáziu a predstavivosť. 

Sada je pre svoje praktické a skladné balenie ideálna aj na cestovanie.

Rozmery: 24,3 x 19 x 2,5 cm

SKU 1174592
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736008757
Kód produktu 663.60605
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško