Obrázkové domino

Klasická spoločenská hra Domino teraz prichádza vo verzii 3D a je určené už pre našich najmenších! Súčasťou jednotlivých hracích doštičiek sú vyberateľné zvieratká či predmety z každodenného života - hráči ich v prípade zhody spájajú dohromady.Hra cibrí úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, logické myslenie, stratégiu i sústredenosť. Je tiež ... fantastická na trénig hmatového vnímania a rozpoznávania tvarov a veľkostí.Obsah balenia: 28 častíMateriálové zloženie: drevoHmotnosť: 0,51 kgVeľkosť jednej doštičky: 10 x 5 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická spoločenská hra Domino teraz prichádza vo verzii 3D a je určené už pre našich najmenších! Súčasťou jednotlivých hracích doštičiek sú vyberateľné zvieratká či predmety z každodenného života - hráči ich v prípade zhody spájajú dohromady.

Hra cibrí úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, logické myslenie, stratégiu i sústredenosť. Je tiež fantastická na trénig hmatového vnímania a rozpoznávania tvarov a veľkostí.

Obsah balenia: 28 častí

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,51 kg

Veľkosť jednej doštičky: 10 x 5 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac
SKU 1174902
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594568159
Kód produktu 48.56815
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško