Obojstranné puzzle Kúzlo jednorožca 6x

Skladné obojstranné puzzle v hravom vizuálnom prevedení s motívom jednorožca je určené našim najmenším a je ideálne aj na cestovanie - balené v praktickej zasúvateľnej krabičke. Obsahuje 24 obojstranných puzzle dielikov, z ktorých si dieťa dokáže zložiť až 6 rôznych obrázkov. Každý z nich tvorí 8 vodorovných doštičiek, ktoré dieťa zoraďuje ... do požadovaného výsledku. Trénuje tak svoj úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, pozornosť, logické myslenie, vizuálne vnímanie, fantáziu i predstavivosť.Materiálové zloženie: vysoké percento recyklovaného papiera potlačeného zdravotne nezávadnými atramentmiRozmery balenia: 19 x 23,5 x 4 cm

čítať viac čítať menej

15.47€

Bežná cena 15.95€

Dostupné ihneď

15.95€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Skladné obojstranné puzzle v hravom vizuálnom prevedení s motívom jednorožca je určené našim najmenším a je ideálne aj na cestovanie - balené v praktickej zasúvateľnej krabičke. 

Obsahuje 24 obojstranných puzzle dielikov, z ktorých si dieťa dokáže zložiť až 6 rôznych obrázkov. Každý z nich tvorí 8 vodorovných doštičiek, ktoré dieťa zoraďuje do požadovaného výsledku. Trénuje tak svoj úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, pozornosť, logické myslenie, vizuálne vnímanie, fantáziu i predstavivosť.

Materiálové zloženie: vysoké percento recyklovaného papiera potlačeného zdravotne nezávadnými atramentmi

Rozmery balenia: 19 x 23,5 x 4 cm

SKU 1175634
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735360433
Kód produktu 662.6043
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško