Oblečenie ružové s čiapočkou 30cm

V tomto oblečení bude vaša bábika vyzerať perfektne! Bledoružové dupačky s kvetinkovým vzorom a volánikom pri krku, ale tiež roztomilá čiapočka, vďaka ktorej vašej bábike nikdy nebude zima! Set vyzerá jednoducho nádherne a vaša bábika prezlečená v tejto podarenej súpravičke ešte krajšie.Oblečenie pre bábiku veľkosti 30 cm.Obsah:- Oblečenie ružovej farby pre ... bábiku- čiapka pre bábiku

čítať viac čítať menej

15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

V tomto oblečení bude vaša bábika vyzerať perfektne! Bledoružové dupačky s kvetinkovým vzorom a volánikom pri krku, ale tiež roztomilá čiapočka, vďaka ktorej vašej bábike nikdy nebude zima! Set vyzerá jednoducho nádherne a vaša bábika prezlečená v tejto podarenej súpravičke ešte krajšie.

Oblečenie pre bábiku veľkosti 30 cm.

Obsah:
- Oblečenie ružovej farby pre bábiku
- čiapka pre bábiku

SKU 1150817
Značka Götz
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269021603
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Götz
História bábik je neodmysliteľne spojená so značkou GÖTZ. Manželia Götzovci ju zakladali v roku 1950 a najskôr bábiky vlastnoručne vyrábali aj doručovali zákazníkom. Značka sa stala zlatým grálom zberateľov, bábiky navrhujú poprední svetoví umelci. Korunou ich krásy sú vlásky, ktorých štruktúra je na vlas podobná tým ľudským. S touto bábikou dieťa nedostane len hračku, ale aj kus tradície a nadčasovej estetiky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško