Oblečenie pre bábätko s mesiačikom Pikolin 36cm

Oblečte svoju bábiku-bábätko Pikolin do roztomilej súpravy s mesiačikom. Oblečenie je vhodné pre bábiku-bábätko s veľkosťou 36 cm. Súprava sa skladá zo šedého body s modrým motívom hviezd a nočnej oblohy a modrej pletenej čiapočky s chráničmi na uškách a šnúrkou na uväzovanie okolo krku. Podobnú čiapku má aj textilný ... mesiačik, ktorý bude skvelou hračkou pre bábätko Pikolina.Upozornenie: Oblečenie sa predáva bez bábiky.

čítať viac čítať menej

23.42€

Bežná cena 23.90€

Dostupné ihneď

23.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Oblečte svoju bábiku-bábätko Pikolin do roztomilej súpravy s mesiačikom.

Oblečenie je vhodné pre bábiku-bábätko s veľkosťou 36 cm.

Súprava sa skladá zo šedého body s modrým motívom hviezd a nočnej oblohy a modrej pletenej čiapočky s chráničmi na uškách a šnúrkou na uväzovanie okolo krku. Podobnú čiapku má aj textilný mesiačik, ktorý bude skvelou hračkou pre bábätko Pikolina.

Upozornenie: Oblečenie sa predáva bez bábiky.

SKU 1175324
Značka Paola Reina
Krajina pôvodu Španielsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8431031550202
Kód produktu 228.55020
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. V súlade s normou EN71 CEE/ASTM F936. Produkt je originál, jeho imitácia je zákazná. Obal uchovajte ako legálny dôkaz o pôvode tovaru. Pred tým ako dáte výrobok dieťaťu odstráňte
Paola Reina
Bábiky PAOLA REINA sa predávajú takmer po celom svete. Vyrábajú sa však výlučne v španielskej Castalle, kde má výroba bábik vyše dvestoročnú tradíciu. Všetky komponenty – hebké vlásky, kvalitné textílie aj jemná vôňa vanilky, ktorá ich zdobí - pochádzajú z Európy a neobsahujú ftaláty. Bábiky sú vyrábané ručne – až po poslednú pehu na nošteku! A ich pestrosť oslavuje individualitu detí, pre ktoré sú určené
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško