Oblečenie pančušky ružové 42 – 46 cm

Krásne ružové pančušky so srdiečkami sú vyrobené z príjemného a kvalitného materiálu. Sú pohodlné a vaša bábika v nich bude vyzerať perfektne. Oblečete bábike ešte oku lahodiace šatôčky a nový outfit svojej bábiky môžete predviesť kamarátkam na ihrisku, alebo si len doma poseďte pri čajíku.Vhodné pre bábiku vo veľkosti 42 ... - 46 cm.

čítať viac čítať menej

4.49€

Dostupné ihneď

4.49€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krásne ružové pančušky so srdiečkami sú vyrobené z príjemného a kvalitného materiálu. Sú pohodlné a vaša bábika v nich bude vyzerať perfektne. Oblečete bábike ešte oku lahodiace šatôčky a nový outfit svojej bábiky môžete predviesť kamarátkam na ihrisku, alebo si len doma poseďte pri čajíku.

Vhodné pre bábiku vo veľkosti 42 - 46 cm.

SKU 1151347
Značka Götz
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269025267
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Götz
História bábik je neodmysliteľne spojená so značkou GÖTZ. Manželia Götzovci ju zakladali v roku 1950 a najskôr bábiky vlastnoručne vyrábali aj doručovali zákazníkom. Značka sa stala zlatým grálom zberateľov, bábiky navrhujú poprední svetoví umelci. Korunou ich krásy sú vlásky, ktorých štruktúra je na vlas podobná tým ľudským. S touto bábikou dieťa nedostane len hračku, ale aj kus tradície a nadčasovej estetiky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško