Nočné svetlo na zaspávanie

Dobrú noc a krásne sny! Nočná lampička do detskej izby s projekciou vesmírnych motívov je ideálnym spoločníkom k večernému rituálu.  Lampa francúzskej značky Buki zaujme aj meniacimi sa farbami a praktickým časovaním, vďaka ktorému dieťatko po zaspatí už nebude nič rušiť.  Svetielko je vhodné pre chlapcov aj dievčatá od 3 ... rokov. Rozmery: 17,1 x 16,7 x 14,1 cm

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Dobrú noc a krásne sny! Nočná lampička do detskej izby s projekciou vesmírnych motívov je ideálnym spoločníkom k večernému rituálu. 

Lampa francúzskej značky Buki zaujme aj meniacimi sa farbami a praktickým časovaním, vďaka ktorému dieťatko po zaspatí už nebude nič rušiť. 

Svetielko je vhodné pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov.

Rozmery: 17,1 x 16,7 x 14,1 cm

SKU 1172545
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3700802102144
Kód produktu 253.6700
Upozornenia Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Produkt je vybavený vzorovými batériami. Pre efektívnejšie používanie, batérie vymeňte. Potrebné 3ks batérii LR03 AAA. Výmena batérii dospelou osobou. Batérie
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou