Nočné svetlo na zaspávanie

Nočná lampa do detskej izby s projekciou vesmírnych motívov je ideálnym spoločníkom k večernému zaspávaniu. Svetlo dokáže meniť farby a obsahuje aj zabudovaný časovač, vďaka ktorému sa po hodine samo vypne.Svetlo si vyžaduje 3 batérie LR03, ktoré však nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia: 17,10 x 16,70 x 14,10 cm

19.50€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Nočná lampa do detskej izby s projekciou vesmírnych motívov je ideálnym spoločníkom k večernému zaspávaniu. Svetlo dokáže meniť farby a obsahuje aj zabudovaný časovač, vďaka ktorému sa po hodine samo vypne.

Svetlo si vyžaduje 3 batérie LR03, ktoré však nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 17,10 x 16,70 x 14,10 cm

SKU 1172545
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3700802102144
Kód produktu 253.6700
Upozornenia Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Produkt je vybavený vzorovými batériami. Pre efektívnejšie používanie, batérie vymeňte. Potrebné 3ks batérii LR03 AAA. Výmena batérii dospelou osobou. Batérie
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško