Nočné svetlo mačka

Tma nás len tak nevystraší! Nočná lampička v podobe hravej mačičky spoľahlivo ochráni pokojný nočný spánok a dobré sny.Vkusné nočné svetielko do detskej izby s nezameniteľným charakterom francúzskej dizajnovej značky Moulin Roty. Lampa má dva režimy - môžete ju nechať zasvietenú, až kým sa manuálne nevypne, alebo zapnete časovač a ... lampička sa automaticky sama zhasne po 15 minútach, aby dieťa pri spánku vôbec nerušila. Praktická aj estetická dekorácia.Materiálové zloženie: plastSúčasťou balenia sú 3 x LR44 batérieRozmery: 13 x 8 x 13 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tma nás len tak nevystraší! Nočná lampička v podobe hravej mačičky spoľahlivo ochráni pokojný nočný spánok a dobré sny.

Vkusné nočné svetielko do detskej izby s nezameniteľným charakterom francúzskej dizajnovej značky Moulin Roty. Lampa má dva režimy - môžete ju nechať zasvietenú, až kým sa manuálne nevypne, alebo zapnete časovač a lampička sa automaticky sama zhasne po 15 minútach, aby dieťa pri spánku vôbec nerušila. Praktická aj estetická dekorácia.

Materiálové zloženie: plast

Súčasťou balenia sú 3 x LR44 batérie

Rozmery: 13 x 8 x 13 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1173992
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676632505
Kód produktu 32.663250
Upozornenia Produkt je dekorácia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Nekombinujte rôzne typy batérií. Nemiešajte nové a čiastočne použité batérie. Odstráňte batérie, keď sa hračka nepoužíva. Použité batérie vyberte a zlikviduj
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško