Neoprénový disk na hádzanie - Galaxy, svietiaci

Neoprénový disk na hádzanie, z dielne značky Sunflex, je výborným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá, ktoré obľubujú outdoorové aktivity, pohyb a zábavu! Je ľahký a praktický - vhodný aj na cestovanie.  Materiálové zloženie: Odolný nylon a funkčný neoprén s hravou a farebnou potlačou "Galaxy" svietiacou v tme, čo uľahčuje jeho ... hádzanie a chytanie aj vo večerných hodinách. Priemer: 40 cmHmotnosť: 69 g

čítať viac čítať menej

12.95€

Dostupné ihneď

12.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Neoprénový disk na hádzanie, z dielne značky Sunflex, je výborným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá, ktoré obľubujú outdoorové aktivity, pohyb a zábavu! 

Je ľahký a praktický - vhodný aj na cestovanie.  

Materiálové zloženie: Odolný nylon a funkčný neoprén s hravou a farebnou potlačou "Galaxy" svietiacou v tme, čo uľahčuje jeho hádzanie a chytanie aj vo večerných hodinách. 

Priemer: 40 cm

Hmotnosť: 69 g

SKU 1161072
Značka Sunflex
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4001078746278
Upozornenia Len pre domáce použitie. Odstráňte všetky časti obalu predtým, než dáte výrobok dieťaťu. Vystavte slnečnému žiareniu alebo inému zdroju svetelného žiarenia, aby sa svietiaci efekt prejavil v tme.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško