Doprava zadarmo pre registrovaných: kód TOYE19D

Navliekacia hra Vidiek

Podporte u svojich detí jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, trpezlivosť, hmatové i vizuálne vnímanie, zmysel pre detail, ale aj pozornosť, predstavivosť či fantáziu. Urobte tak s naším navliekacím setom z dielne nemeckej značky Haba, ktorý je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá. S jednou sadou dokážu súčasne pracovať 2 deti.Obsah balenia: 15 dielov (2 navliekacie šnúrky, 4 predlohy, textilné vrecúško na sťahovanie, drevené figúrky a predmety - kravička, teliatko, koník, žriebätko, kvietky, podkova a nádoba s mliekom)Materiálové zloženie: drevo, kartón, polyesterRozmery: 20 x 8 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

22.54€

Bežná cena 24.50€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

22.54€

Bežná cena 24.50€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Podporte u svojich detí jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, trpezlivosť, hmatové i vizuálne vnímanie, zmysel pre detail, ale aj pozornosť, predstavivosť či fantáziu. Urobte tak s naším navliekacím setom z dielne nemeckej značky Haba, ktorý je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá. S jednou sadou dokážu súčasne pracovať 2 deti.

Obsah balenia: 15 dielov (2 navliekacie šnúrky, 4 predlohy, textilné vrecúško na sťahovanie, drevené figúrky a predmety - kravička, teliatko, koník, žriebätko, kvietky, podkova a nádoba s mliekom)

Materiálové zloženie: drevo, kartón, polyester

Rozmery: 20 x 8 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viacZnačka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168055800
Upozornenia Nevhodné pre deti do 18 mesiacov. Obsahuje dlhé šnúry/ reťaze, nebezpečenstvo uškrtenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou