Navliekacia hra Stavenisko

Zábava najmä, ale nie len pre malých staviteľov. Navliekacia hra pre najmenších pozostáva z navliekania drevených dielikov s pestrými motívmi zo staveniska: sú tu bagre, miešačky, fúriky, žeriavy, ale aj šikovní stavbári, ktorí si s tým všetkým hravo poradia. Navliekajte podľa fantázie a chuti, alebo podľa predlôh autentickej veľkosti. Hra ... obsahuje vzory, pravidlá, dieliky so stavbárskymi motívmi, pomocnú "ihlu" a šnúrku. Navliekanie hravou formou rozvíja detskú motoriku, ale aj fantáziu a logické uvažovanie.  Hra je vhodná od 24 mesiacov. Rozmery: 22 x 22 x 7 cm

čítať viac čítať menej

26.51€

Bežná cena 27.90€

Dostupné ihneď

27.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zábava najmä, ale nie len pre malých staviteľov. Navliekacia hra pre najmenších pozostáva z navliekania drevených dielikov s pestrými motívmi zo staveniska: sú tu bagre, miešačky, fúriky, žeriavy, ale aj šikovní stavbári, ktorí si s tým všetkým hravo poradia.

Navliekajte podľa fantázie a chuti, alebo podľa predlôh autentickej veľkosti. Hra obsahuje vzory, pravidlá, dieliky so stavbárskymi motívmi, pomocnú "ihlu" a šnúrku. Navliekanie hravou formou rozvíja detskú motoriku, ale aj fantáziu a logické uvažovanie. 

Hra je vhodná od 24 mesiacov.

Rozmery: 22 x 22 x 7 cm

SKU 1160250
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168220765
Upozornenia Nevhodné pre deti do 18 mesiacov. Obsahuje dlhé šnúry/ reťaze, nebezpečenstvo uškrtenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško