Navliekacia hra Húsenička

Podporte u svojich detí jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, trpezlivosť, hmatové i vizuálne vnímanie, zmysel pre detail, ale aj pozornosť, predstavivosť či fantáziu. Urobte tak s naším navliekacím a skladacím setom z dielne nemeckej značky Haba, ktorý je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i ... dievčatá. S jednou sadou dokážu súčasne pracovať 2 deti. Hra je vhodná aj na cestovanie.Obsah balenia: 10 dielov (2 navliekacie šnúrky, 4 obojstranné puzzle predlohy, textilné vrecúško na sťahovanie, drevené tvary)Materiálové zloženie: drevo, kartón, polyesterRozmery: 22 x 22 x 6,3 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

26.51€

Bežná cena 27.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Podporte u svojich detí jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, trpezlivosť, hmatové i vizuálne vnímanie, zmysel pre detail, ale aj pozornosť, predstavivosť či fantáziu. Urobte tak s naším navliekacím a skladacím setom z dielne nemeckej značky Haba, ktorý je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá. S jednou sadou dokážu súčasne pracovať 2 deti. Hra je vhodná aj na cestovanie.

Obsah balenia: 10 dielov (2 navliekacie šnúrky, 4 obojstranné puzzle predlohy, textilné vrecúško na sťahovanie, drevené tvary)

Materiálové zloženie: drevo, kartón, polyester

Rozmery: 22 x 22 x 6,3 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac
SKU 1174419
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168242859
Kód produktu 36.304653
Upozornenia Nevhodné pre deti do 18 mesiacov. Obsahuje dlhé šnúry/ reťaze, nebezpečenstvo uškrtenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou