Navliekacia hra Hasiči

Podporte u svojich detí jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, trpezlivosť, hmatové i vizuálne vnímanie, zmysel pre detail, ale aj pozornosť, predstavivosť či fantáziu. Urobte tak s naším navliekacím a skladacím setom z dielne nemeckej značky Haba, ktorý je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný najmä pre chlapcov. S jednou ... sadou dokážu súčasne pracovať 2 deti. Hra je vhodná aj na cestovanie a má tiež edukatívny charakter - deti sa prostredníctvom nej naučia, ako uhasiť požiar.Obsah balenia: 10 dielov (2 požiarne vozidlá s navliekacou šnúrou, 4 obojstranné puzzle predlohy, textilné vrecúško na sťahovanie, 2 figúrky hasičov, veľký horiaci plameň, tlejúci plameň, hydrant, hadica, hasiaci prístroj)Materiálové zloženie: drevo, kartón, polyesterRozmery: 22 x 22 x 6,3 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

27.06€

Bežná cena 27.90€

Momentálne nedostupné

27.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Podporte u svojich detí jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, trpezlivosť, hmatové i vizuálne vnímanie, zmysel pre detail, ale aj pozornosť, predstavivosť či fantáziu. Urobte tak s naším navliekacím a skladacím setom z dielne nemeckej značky Haba, ktorý je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný najmä pre chlapcov. S jednou sadou dokážu súčasne pracovať 2 deti. Hra je vhodná aj na cestovanie a má tiež edukatívny charakter - deti sa prostredníctvom nej naučia, ako uhasiť požiar.

Obsah balenia: 10 dielov (2 požiarne vozidlá s navliekacou šnúrou, 4 obojstranné puzzle predlohy, textilné vrecúško na sťahovanie, 2 figúrky hasičov, veľký horiaci plameň, tlejúci plameň, hydrant, hadica, hasiaci prístroj)

Materiálové zloženie: drevo, kartón, polyester

Rozmery: 22 x 22 x 6,3 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac




SKU 1174418
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168242842
Kód produktu 36.304652
Upozornenia Nevhodné pre deti do 18 mesiacov. Obsahuje dlhé šnúry/ reťaze, nebezpečenstvo uškrtenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško