Nasutoceratops 17 cm

Táto ručne maľovaná replika nasutoceratopsa z dielne značky Safari poteší nejedného malého zberateľa. Pôsobí realisticky, je vyrobená z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok, takže je pre vaše dieťa maximálne bezpečná. Odporúčame ako vhodný darček najmä pre chlapcov.Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko ... rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť.Rozmery: 17,8 x 6,4 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Táto ručne maľovaná replika nasutoceratopsa z dielne značky Safari poteší nejedného malého zberateľa. Pôsobí realisticky, je vyrobená z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok, takže je pre vaše dieťa maximálne bezpečná. Odporúčame ako vhodný darček najmä pre chlapcov.

Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť.

Rozmery: 17,8 x 6,4 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1151839
Značka Safari
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 095866303808
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško