Nastrkovanie Záhradka

Drobná stohovacia súprava hračiek detičky zavedie do rozviknutnej záhradky s rastlinkami a zvieratkami.Sada na nastrkovanie obsahuje 9 drevených prvkov a podložku. Deti môžu jednotlivé dieliky nastokávať na seba podľa ľubovôle a vytvárať tak stále nové a nové podoby ich malej záhradky. Hra pomáha deťom rozlišovať farby, pomenovávať rôzne tvary, zlepšuje ... ich jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka. Všetky prvky sú vyrobené z kvalitného dreva a nafarbené príjemnými pastelovými farbami na báze vody bez obsahu škodlivých látok.Sada je vhodná pre deti od 12 mesiacov.

čítať viac čítať menej

16.95€

Dostupné ihneď

16.95€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Drobná stohovacia súprava hračiek detičky zavedie do rozviknutnej záhradky s rastlinkami a zvieratkami.

Sada na nastrkovanie obsahuje 9 drevených prvkov a podložku. Deti môžu jednotlivé dieliky nastokávať na seba podľa ľubovôle a vytvárať tak stále nové a nové podoby ich malej záhradky. Hra pomáha deťom rozlišovať farby, pomenovávať rôzne tvary, zlepšuje ich jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka.

Všetky prvky sú vyrobené z kvalitného dreva a nafarbené príjemnými pastelovými farbami na báze vody bez obsahu škodlivých látok.

Sada je vhodná pre deti od 12 mesiacov.

SKU 1175279
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 5060023420099
Kód produktu 727.PL009
Upozornenia Odstráňte obal skôr, než dáte hračku dieťaťu. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie. Detaily a farby sa môžu líšiť.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško