Nastrkovanie Záhradka

Drobná stohovacia súprava hračiek detičky zavedie do rozviknutnej záhradky s rastlinkami a zvieratkami.Sada na nastrkovanie obsahuje 9 drevených prvkov a podložku. Deti môžu jednotlivé dieliky nastokávať na seba podľa ľubovôle a vytvárať tak stále nové a nové podoby ich malej záhradky. Hra pomáha deťom rozlišovať farby, pomenovávať rôzne tvary, zlepšuje ... ich jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka. Všetky prvky sú vyrobené z kvalitného dreva a nafarbené príjemnými pastelovými farbami na báze vody bez obsahu škodlivých látok.Sada je vhodná pre deti od 12 mesiacov. Rozmery: 21 x 4 x 10.5cm

čítať viac čítať menej

16.95€

Dostupné ihneď

16.95€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Drobná stohovacia súprava hračiek detičky zavedie do rozviknutnej záhradky s rastlinkami a zvieratkami.

Sada na nastrkovanie obsahuje 9 drevených prvkov a podložku. Deti môžu jednotlivé dieliky nastokávať na seba podľa ľubovôle a vytvárať tak stále nové a nové podoby ich malej záhradky. Hra pomáha deťom rozlišovať farby, pomenovávať rôzne tvary, zlepšuje ich jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka.

Všetky prvky sú vyrobené z kvalitného dreva a nafarbené príjemnými pastelovými farbami na báze vody bez obsahu škodlivých látok.

Sada je vhodná pre deti od 12 mesiacov.

Rozmery: 21 x 4 x 10.5cm

SKU 1175279
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 5060023420099
Kód produktu 727.PL009
Upozornenia Odstráňte obal skôr, než dáte hračku dieťaťu. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie. Detaily a farby sa môžu líšiť.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško