Nastrkovanie Veža farebná 7ks

Klasická nastrkovacia sada v zložení základne s kolíkom, na ktorý deti nasúvajú jednotlivé perforované časti podľa ich veľkostí. Takýto typ stavebnice u detí trénuje ich úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj vizuálnu, hmatovú a priestorovú predstavivosť, manuálnu zručnosť a logické myslenie. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,32 kg Výška / priemer základovej ... časti: 12 cm / 9 cm

čítať viac čítať menej

10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická nastrkovacia sada v zložení základne s kolíkom, na ktorý deti nasúvajú jednotlivé perforované časti podľa ich veľkostí.

Takýto typ stavebnice u detí trénuje ich úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj vizuálnu, hmatovú a priestorovú predstavivosť, manuálnu zručnosť a logické myslenie.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,32 kg

Výška / priemer základovej časti: 12 cm / 9 cm

SKU 1134201
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594589253
Kód produktu 48 58925
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško