Nastrkovanie Maják

Postavte z jednotlivých dielikov tejto skladačky vysoký maják. Jednoduchá stohovacia hra pre deti ponúka príležitosť precvičiť si hravou formou jemnú motoriku. S minimalistickým dizajnom a veselými farbami, ktoré dieťatko už na prvý pohľad zaujmú.Výborná hračka pre deti od 6 mesiacov - vhodná tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá.Rozmery: 21 x ... 5,5 cmMateriál: bukové drevo

čítať viac čítať menej

17.36€

Bežná cena 17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Postavte z jednotlivých dielikov tejto skladačky vysoký maják. Jednoduchá stohovacia hra pre deti ponúka príležitosť precvičiť si hravou formou jemnú motoriku. S minimalistickým dizajnom a veselými farbami, ktoré dieťatko už na prvý pohľad zaujmú.

Výborná hračka pre deti od 6 mesiacov - vhodná tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá.

Rozmery: 21 x 5,5 cm

Materiál: bukové drevo

SKU 1162178
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4010168202105
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško