Nastrkovanie krúžky antibakteriálne

Unikátna Anbac nastrkovacia sada vo výraznej žltej, červenej, fialovej, modrej a zelenej farbe, z dielne nemeckej značky Eitech, je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Jej unikátnosť spočíva najmä v použitých materiáloch a v spôsobe výroby. Všetky Anbac hračky sú totiž maximálne bezpečné, vyrobené z ... exkluzívnej inovatívnej zmesy kvalitného borovicového dreva a plastov. Táto kombinácia má prirodzený a vysoko efektívny antibakteriálny a samočistiaci účinok, nakoľko je schopná rýchlo absorbovať vlhkosť. To má za následok pomalšie množenie baktérií. Oproti hračkám vyrobeným z čistého plastu a klasickým spôsobom, sa z povrchu Anbac hračiek dokáže už do 8 hodín stratiť takmer 100 % všetkých baktérií. Bežnej hračke to trvá až do 24 hodín. Tento účinok bol potvrdený Inštitútom potravinárskych technológií v Nemecku.Spoločnosť sa navyše vyznačuje udržateľnou a zodpovednou výrobou, čo vedie k ochrane životného prostredia. V Anbac hračkách je použitej až o 70 % menej ropy, ako v bežných hračkách . Vďaka tomuto aktívnemu prístupu k ochrane ŽP bolo značke Anbac udelené Eko ocenenie.Hra a kontakt s takýmto typom hračky pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, hmatové i vizuálne vnímanie, ale aj predstavivosť a kreativitu. Batoľatá sa pri kontakte s ním navyše učia rozlišovať tvary, veľkosti a rozpoznávať farby.Materiálové zloženie: patentovaná materiálová zmes prirodzene antibakteriálneho jadra - drevných borovicových vlákien zo severu Nemecka a vysoko kvalitných plastov, odolná proti baktériám a rozhryznutiuObsah balenia: 5 samostatných krúžkov so zväčšujúcim sa priemerom a stojan na nastrkovanie krúžkovPriemer krúžkov: 12 - 19 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna Anbac nastrkovacia sada vo výraznej žltej, červenej, fialovej, modrej a zelenej farbe, z dielne nemeckej značky Eitech, je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Jej unikátnosť spočíva najmä v použitých materiáloch a v spôsobe výroby. Všetky Anbac hračky sú totiž maximálne bezpečné, vyrobené z exkluzívnej inovatívnej zmesy kvalitného borovicového dreva a plastov. Táto kombinácia má prirodzený a vysoko efektívny antibakteriálny a samočistiaci účinok, nakoľko je schopná rýchlo absorbovať vlhkosť. To má za následok pomalšie množenie baktérií. Oproti hračkám vyrobeným z čistého plastu a klasickým spôsobom, sa z povrchu Anbac hračiek dokáže už do 8 hodín stratiť takmer 100 % všetkých baktérií. Bežnej hračke to trvá až do 24 hodín. Tento účinok bol potvrdený Inštitútom potravinárskych technológií v Nemecku.

Spoločnosť sa navyše vyznačuje udržateľnou a zodpovednou výrobou, čo vedie k ochrane životného prostredia. V Anbac hračkách je použitej až o 70 % menej ropy, ako v bežných hračkách . Vďaka tomuto aktívnemu prístupu k ochrane ŽP bolo značke Anbac udelené Eko ocenenie.

Hra a kontakt s takýmto typom hračky pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, hmatové i vizuálne vnímanie, ale aj predstavivosť a kreativitu. Batoľatá sa pri kontakte s ním navyše učia rozlišovať tvary, veľkosti a rozpoznávať farby.

Materiálové zloženie: patentovaná materiálová zmes prirodzene antibakteriálneho jadra - drevných borovicových vlákien zo severu Nemecka a vysoko kvalitných plastov, odolná proti baktériám a rozhryznutiu

Obsah balenia: 5 samostatných krúžkov so zväčšujúcim sa priemerom a stojan na nastrkovanie krúžkov

Priemer krúžkov: 12 - 19 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1173155
Značka Anbac
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4012854700704
Kód produktu 147.70070
Anbac
Nemecké hračky Anbac majú prirodzený antibakteriálny účinok vďaka inovatívnemu materiálu zo zmesi bezftalátového plastu a borovice. Tento progresívny materiál zabezpečí, že hračka je do 8 hodín po hraní zbavená baktérií. Perfektné hračky pre detičky ako hryzadlá, hrkálky, stavebnice pre najmenších na spôsob Duplo, stohovacie poháriky, či loďky do vane. Hračky Anbac sú vyrobené z exkluzívnej inovatívnej zmesi materiálu: prvý plast s podielom pravého borovicového dreva má prírodné antibakteriálne účinky. Už po ôsmich hodinách je povrch takmer 100%-ne bez baktérií, zatiaľ čo na ostatných plastoch sa baktérie držia až do 24 hodín. Tento účinok bol potvrdený Inštitútom potravinárskych technológií v Nemecku. Spracované drevené vlákna borovice v Anbac hračkách sú z kvalitnej výroby dreva, takže pri výrobe nemusí byť použitý žiadny dodatočný materiál. To chráni životné prostredie. Oproti hračkám vyrobeným z čistého plastu je pri výrobe Anbac hračiek použitej až o 70% ropy menej. Vďaka tomuto aktívnemu prístupu k ochrane životného prostredia bolo značke Anbac udelené Eko ocenenie. Prirodzený antibakteriálny účinok je založený na obsahu borovicového dreva. Špeciálne zloženie borovicového dreva, ako aj schopnosť absorbovať vlhkosť ničí baktérie. Počet baktérií, ktoré sa hromadia denne na hračkách, je tým neustále znižovaný, takže Anbac hračky sú takmer bez mikróbov opäť počas ôsmich hodín.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško