Nastrkovanie Farebné kruhy

Máte doma malého a zvedavého nezbedníka, ktorý rád objavuje? Tak potom je táto pestrofarebná drevená nastrkovacia hra ako stvorená práve pre neho! Pozostáva z pevnej drevenej podložky o rozmere 18,5 x 18,5 cm, v ktorej je 16 dierok určených na zastrkávanie drevených kolíkov a na ne krúžkov. Možností či farebných ... kombinácií je neúrekom, stačí sa len pustiť do hrania a zapojiť fantáziu! Pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, pozornosť, tvorivosť či vizuálne vnímanie. Materiálové zloženie: Bukové drevo z trvalo udržateľného lesného hospodárstva v Nemecku a netoxické farby a laky na vodnej báze bez rozpúšťadiel, maximálne bezpečné pre vaše dieťa. Hra je určená tak pre chlapcov, ako i dievčatá a dostatočne odolná proti opotrebeniu. Je hrdým nositeľom niekoľkých prestížnych ocenení, napr. tvorivá detská hra roka či najlepšia klasická hračka. Odporúčaný vek: 2 - 6 rokov

čítať viac čítať menej

30.88€

Bežná cena 32.50€

Dostupné ihneď

32.50€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Máte doma malého a zvedavého nezbedníka, ktorý rád objavuje? Tak potom je táto pestrofarebná drevená nastrkovacia hra ako stvorená práve pre neho!

Pozostáva z pevnej drevenej podložky o rozmere 18,5 x 18,5 cm, v ktorej je 16 dierok určených na zastrkávanie drevených kolíkov a na ne krúžkov. Možností či farebných kombinácií je neúrekom, stačí sa len pustiť do hrania a zapojiť fantáziu!

Pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, pozornosť, tvorivosť či vizuálne vnímanie.

Materiálové zloženie: Bukové drevo z trvalo udržateľného lesného hospodárstva v Nemecku a netoxické farby a laky na vodnej báze bez rozpúšťadiel, maximálne bezpečné pre vaše dieťa. Hra je určená tak pre chlapcov, ako i dievčatá a dostatočne odolná proti opotrebeniu.

Je hrdým nositeľom niekoľkých prestížnych ocenení, napr. tvorivá detská hra roka či najlepšia klasická hračka.

Odporúčaný vek: 2 - 6 rokov

SKU 1002453
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168022024
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško