Nastrkovanie drevený Kasper

Malý nezbedník Kasper sa toľko bláznil, až sa celý rozsypal. Poskladáte ho opäť dokopy? Klasická drevená nastrkovacia hra výborne precvičí motorické schopnosti dieťatka. Slúži ale aj na tréning rozoznávania a triedenia farieb, tvarov a veľkostí.  Materiál: drevo, polyester Obsah: 8 dielov Rozmery: priemer 6,5 cm, výška 14,5 cm

16.06€

Bežná cena 16.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Malý nezbedník Kasper sa toľko bláznil, až sa celý rozsypal. Poskladáte ho opäť dokopy?

Klasická drevená nastrkovacia hra výborne precvičí motorické schopnosti dieťatka. Slúži ale aj na tréning rozoznávania a triedenia farieb, tvarov a veľkostí. 

Materiál: drevo, polyester

Obsah: 8 dielov

Rozmery: priemer 6,5 cm, výška 14,5 cm

SKU 1170538
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168227429
Kód produktu 36.302913
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou