Nastrkovacia hra Húsenička

Originálna a nápaditá hra pre deti od 2 rokov. Ľubovoľne spájajte jednotlivé dieliky tejto drevenej skladačky tak, aby spolu vytvorili veselú a pestrofarebnú stonožku. Táto milá hračka pre chlapcov aj pre dievčatá pomáha s precvičovaním jemnej motoriky a koordinácie, ale nabáda tiež k rozoznávaniu farieb a kreativite.Hra obsahuje 9 dielikov.Rozmery: ... 35 x 8 cm 

čítať viac čítať menej

15.42€

Bežná cena 15.90€

Momentálne nedostupné

15.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna a nápaditá hra pre deti od 2 rokov. Ľubovoľne spájajte jednotlivé dieliky tejto drevenej skladačky tak, aby spolu vytvorili veselú a pestrofarebnú stonožku. Táto milá hračka pre chlapcov aj pre dievčatá pomáha s precvičovaním jemnej motoriky a koordinácie, ale nabáda tiež k rozoznávaniu farieb a kreativite.

Hra obsahuje 9 dielikov.

Rozmery: 35 x 8 cm 

SKU 1162181
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168212074
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško